sobota, 1 kwietnia 2017

Ekstaza powszedniaObudź się.  
W naszym życiu znajdują się ukryte drzwi, które umożliwiają zupełnie inny sposób istnienia. 
Możemy zwiększyć samą, fundamentalną intensywność doświadczania życia. 
Nasza percepcja rzeczywistości może zostać poszerzona na organicznym, poznawczym poziomie. Mówimy o większej ostrości percepcji, a jednocześnie jej przestrzenności 
Otwarta świadomość jest w stanie objąć więcej zjawisk i glębszą złożoność ich wzajemnych splotów.
 Zjawiska są naładowane energią, która przenikają przez bramy zmysłów: każdy oddech jest rozświetleniem miliardów komórek mojego ciała; całe to bogactwo jest dla mnie dostępne w tej chwili, kiedy żyję, poruszam się i mówię.  


Uwolnienie się od wiążących świadomość koncepcji to dopiero początek. Dzięki uwolnieniu od tyranii znaczeń człowiek może wstąpić do Rzeczywistości i zstąpić w swoje ciało. 
Intensywność odczuwania zmysłowego marginalizuje myśli: 
pachnąca, HDwizualna, poruszająca się rzeczywistość pochłania energię mojej uwagi, jednocześnie, w jakiś niepojęty sposob, nasycając mnie świeżą, nasyconą życiem energią Zjawisk: tych drzew, tego powietrza i tlenu w nim, tych przeciągłych, przychodzących i odchodzących dźwięków, nacisku i dotyku, tego WSPÓŁBYCIA Z WITALNOŚCIĄ ZJAWISK, tej fundamentalnej EROTYKI ZJAWISK, podniecającej intensywności zjawisk. Możemy doświadczyć rzeczywistości w sposób, który nas uwalnia; praktyka polega na przestrajaniu naszej biologii, trenowaniu naszej percepcji, odzyskiwaniu kontaktu ze sobą, odzyskiwaniu kontaktu z Innymi oraz z Przyrodą. 


Odkrycie i podążenie za drogą do tego otwarcia jest podstawową decyzją: co chcesz zrobić ze swoim życiem?